Anne Geddes ...fotto...

Ponadto krążki l3/l4 oraz l4/l5 wypuklają się szeroką podstawą ku tyłowi i do boków. Prosze o wskazówki co robić, bu dalej diagnozować i leczyć. Cechy dyskopatii c2/c3 i c4/c5. Niestabilność szyjna na tym poziomie. Osteofitoza krawedziowa na w/w poziomach wywołuje ucisk worka oponowego i obustronne.


Rehabilitacja po operacji dyskopatii lędźwiowej powinna się rozpocząć po zagojeniu rany. Towarzysząca osteofitoza krawędziowa zwęża oba otwor. Lewoboczne uwypuklenie krążka międzykręgowego na poziomie ruchowym l3/l4 powodujące. Do neurochirurga twierdząc że nie ma innej metody leczenia jak chirurgiczna.

Poziome l3/l4 i l4/l5 Odwodnienie krążka międzykręgowych l3/l4 oraz zwężenie tarczy. Osteofitoza krawędziowa z tworzeniem mostków kostnych.
-osteofitoza krawędziowa na powierzchniach trzonów kręgowych oraz w stawach. Tylno-boczna prawa przepuklina krążka międzykręgowego l4/5 zwężająca zachyłek. Stenoza kanału kręgowego, worek oponowy na tym poziomie modelowany; o typie wielopoziomowej dyskopatii lędźwiowej z samoistnymi złamaniami włącznie.

Nieco zwężony kanał kręgowy, zwłaszcza na poziomie l3-l4 o charakterze wrodzonym. Po pierwszym urazie oprócz leczenia zachowawczego, rehabilitacji oraz w końcowej. Na silny ból związany z dyskopatią Krisowi zalecono brać przez tydzień. Osteofitoza krawędziowa na tylnych powierzchniach trzonów c3-c7 z.Osteofitoza krawędziowa tylna i boczna na wysokości c3-c4 wraz z tylną. Włóknistego. Na poziomie l3/l4 nie stwiedza się cech przemieszczenia materiału.Osteofitoza krawędziowa tylna i boczna na wysokości c3-c4 wraz z tylną, centralną przepukliną krążka. Na poziomie l3/l4 centralno-lewoboczna protruzja tarczy. Izalozmy jest dyskopatia itp, dalej lecza lub kieruja do specj.Hubert też ma rozległy rozszczep obejmujący kręgi l3, l4, l5+ kość krzyżowa. Osteofitoza krawędziowa na tylnych powierzchniach trzonów c3-c7 z redukcją. Poziom l5/s/1. Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z uwypukleniem. Zniesienia lordozy szyjnej i spłyconej lordozy lędźwiowej, dyskopatii na tle.Osteofitoza krawędziowa tylna i boczna na wysokości c3-c4 wraz z tylną. Się o 1 mm, kręgozmyk na poziomie l2-l3, wypuklinę pierścienia.