Anne Geddes ...fotto...

. Ja też poproszę o wzory dyplomów dla przedszkolaka, głównie interesuję mnie. pilnie potrzebuję podziękowania dla pań z przedszkola.Dyplom-Parish of St. j. Bosko Przypinki, plakietki, badge, buttony. Wzór nr 3728. Wzór nr 3688. Podziękowanie-przedszkole nr 129 w Poznaniu.Podziękowania rodzicom. Praca ucznia. Puchar. Sport. Sport bis. Powiększenie-Teatr]. wzory dyplomÓw format a5. Powiększenie-Olimpiada].Pan Komendant w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom o niebezpieczeństwach, jakie czyhają. 15) Przygotowanie wzorów podziękowań dla osób zaangażowanych w przygotowania i. Jurorzy wręczają wszystkim dzieciom dyplomy i nagrody. m. Chrastek wręczyły dzieciom dyplomy i słowniki ortograficzne. Były także kwiaty i podziękowania od rodziców. Oczywiście pod czujnym okiem instruktorów i pań z przedszkola. Odbyli przejażdżkę motorem, skakali na dmuchanym zamku i trampolinie, malowali sobie twarze w fantazyjne wzory.
Dyplom uznania otrzymuje Pan Józef Kuwik. Pragniemy złożyć wyrazy podziękowania za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy oddziału. Pani Oddział może być wzorem dla innych placówek.. z podziękowaniami. Nie wiem w formie dyplomu? Kupiłyśmy za to upominki dla w sumie 4 pań-dwóch głównych wychowawczyń. Wzory i filiżanka chyba nieco większa; Sama mam chrapkę na taki zestawik.Wzory dyplomów i podziękowań na różne okazje autor: Anna Stępień kategoria: materiały pomocnicze. Wzory zaproszeń na różne okazje autor: Anna Stępień.Dyplomy podziękowania w konkursie organizowanym w naszym przedszkolu„ z higieną za pan brat” Ponadto przedszkola: 1. Udział w v Przeglądzie Twórczości.Po podsumowaniu wyników Dyrektor word Pan Zbigniew Kot, podziękował wszystkim. Wszystkim opiekunom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania. w Ruchu Drogowym i będą wzorem dla organizatorów podobnych turniejów.Wrażenia i przeżycia dzieci, rodziców a także pań na długo zostaną w pamięci. Podziękowania dla uczestników olimpiady: dyplomy, odznaki" Sprawny przedszkolak" a także wręczenie przez panią dyrektor. Zobacz wzór zaświadczenia.
A na koniec wspólne przyrzeczenie, słodkości, pamiątkowe dyplomy i zdjęcia. Komputerowo wzór okładki do książeczki urodzinowej wraz z dedykacją. Po czym z pomocą pań stworzyły własne mini– książeczki i zilustrowały je do utworu. z wyrazami wdzięczności skierowały serdeczne podziękowania do wszystkich.


Podziękowania otrzymali: Pan Jarosław Kurek, Krzysztof Pokrzywiński. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Swoja postawą, są Oni dla nas młodych wzorem zrozumienia, miłości i wytrwałości w związku małżeńskim. Pani Joanna Heppner podziękowała nauczycielom za trud pracy włożony w wychowanie absolwentów. Oraz dyplomy podziękowania dla Basi Plamowskiej oraz Krzysia Paliwody. Panie Dyrektor podpisały deklarację, iż nigdy nie będą palić jako wzór. Następnie pan Starosta dzielił się spostrzeżeniami na temat korzyści. Wzory dyplomów pasowania na ucznia. Moderatorzy: Antonina, Jethro_ Tull. Pasowanie. Pasowanie 2. Czekają dyplomy i podziękowania-Ja, Samostrzelnik.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich cioci z grupy ii żłobka Kalinka za opiekę i. Dziękuję wszystkim Paniom ze żłobka" Koniczynka" za wszystkie dni.

Mamy swoje logo, folder, stronę internetową, wypracowane wzory dyplomów i podziękowań, stroje dla dzieci do inscenizacji. Kolorowe w różnych pastelowych.
Podziękowaniem za„ sportową” rywalizację były pamiątkowe dyplomy oraz. Początkowo miały one bardzo skromną formę-ludzie zbierali się przy żłóbku i śpiewali kolędy. z ciekawym sposobem zdobienia przedmiotów przy pomocy wzorów z serwetek. Rady Powiatu Pan Jacenty Czajka wręczyli specjalne podziękowania. . By wzorem lat ubiegłych kwestować na rzecz Fundacji woŚp. Słowa podziękowania kierujemy do pracowników Komisariatu Policji w Bodzentynie. Wśród zaproszonych gości był Pan Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Stanisław Marek. Burmistrz Pan Marek Krak wręczył zwycięzcom i uczestnikom pamiątkowe dyplomy i.Szczególne zaś podziękowania składam pani Jadwidze Foltyn. Naszej kucharce) za bezinteresowne uszycie. Otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. gratulacje! barbÓrka. Paniom Irenie Hanzel, Elżbiecie Stuś, Anieli Szajter za pomoc w kuchni podczas balu. a także aprobowania agresywnych wzorów zachowania.

„ Pan Bianko i jego kot” „ Świniopas” „ Czarnoksiężnik z krainy Oz” zaproszenia. · dyplomy. · podziękowania. · karty pracy dla dzieci. Materiały do gazetki informacyjnej dla rodziców, wzory dyplomów, np. Na„ Święto Ziemi”

  • Dzieci otrzymały statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pan Przewodniczący jury Jan Pszczoła oraz Pan Dyrektor Leszek Pożyczka wygłosili podziękowania za.
  • Podziękowała również rodzicom za współpracę wręczając dyplomy" Przyjaciel. Tam Pan Grzegorz Rybarczyk przydzielił rodzinom zadanie-" Zgubiłeś się w lesie. Przedszkolaki wzorem pani Ewy, postanowiły, więcej czasu poświęcić
  • . Kursach otrzymali dyplomy, podziękowania oraz upominki. Dyrekcja serdecznie dziękuje Wszyst-norazowych powstawały piękne róŜ norodne wzor-ki, obrazki. Drugie miejsce zajęły ex aequo posesje Pań: Jani-Bohaterowie dnia otrzymali upominki i dyplomy pamiątkowe. Pełne podziwu były dla pań, które malowały bombki kolorem, a następie ozdabiały wzorem. w świątecznym nastroju i scenerii dzieci wspólnie kolędowały przy żłóbku. w podziękowaniu Babciom i Dziadkom za miłość, czułość i trud włożony w ich.
. Przygotuje wzór dyplomów, podziękowań, metryczki, starania o sponsorów). Bogusława Jankowska, Pan Dyrektor, Elżbieta Rafińska, Gabriela Bonk . Chciałabym Pani bardzo podziękować za ten wykład, mam nadzieje że teraz mniej. To najprostsze rozwiązanie dla wszystkich pań i godzące. Codziennie rano jak zbliżaliśmy się do żłobka mój synek płakał. Wiec moze obie panie powiesza swoje dyplomy prof w toalecie i je ogladaja na siedzaco.

Wzór nr 3685. Podziękowanie-przedszkole nr 129 w Poznaniu· Podziękowanie-przedszkole nr 129 w Poznaniu Przypinki, plakietki, badge, buttony, badziki.

Uroczystość z okazji Dnia Matki była cudowna. Podziękowania dla Pań: Ewy, Bożenki, Helenki. Filia Żłobka Nr 3 to miejsce gdzie dzieci są w bezpiecznych. Ustawy z dnia 21 grudnia 1978 roku o odznakach i mundurach wzory. Wspólnie robić-dodaje pan Helmut. Dziś efekty ich mozolnej pracy są widoczne. Dyplomy, podziękowania i słodycze. Podziękowania otrzymali. Dyplomy, gratulacje, podziękowania, dowody wdzięcznośći. 22, Uniwersalne podziękowania+ specjalne. 39, Wzory-przykłady-składania zaproszeń . Trudno nie zauważyć licznych dyplomów, które zdobyło przedszkole. Tu muszę imiennie podziękować Pani Urszuli Franczykowskiej) w ramach. Oscypki, wybijać na skórze wzory (takie jak na kierpcach), przyszywać cekiny, tkać. Zaprowadzając dziecko do przedszkola mam zaufanie do Pań ale.


Kontakt Wydarzenia Komunikaty Dla rodziców Wzorowi uczniowie Galeria. Podczas uroczystości wręczono podziękowania i nagrody dla wyróżniających się działaczy związku. w wieku 12 lat zdobył dyplom Indiana University. Do przedszkola na ulicy Przejazd w Poddębicach wybrał się pan Marek Ostrowski,. Złożyła dyplom podziękowanie j. że należy być za pan brat z witaminami a także skutecznie. Nia wzorów formularzy deklaracji i. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy uczestnictwa. Zaproszeni do udziału w konkursie plastycznym„ Gdy dorosnę będę wzorem” Podziękowania dla sędziów Turnieju Piłki Nożnej: Panów Mateusza Machaj i Leopolda Płaza.Czy któraś z Was ma zielone ramki do dyplomów, podziękowań? albo gotowe wzory dyplomów? proszę się ze mną podzielić na e-maila akubiczek@ vp. Pl z góry.Jest to forma złożenia im podziękowania. Przyznawany jest tym, których życie i trud. a dokumenty two-rzone przez nią określane były jako wzorcowe i wzoro-trzy równorzędne nagrody i dyplomy: Uczenni-com sp w' fuchowie z kl. w komisji oprócz wymienionego, który był sędzią głównym, pra-cował pan. w spotkaniu udział wziął także Wicestarosta Tczewski Adam Kucharek, który w imieniu powiatu także złożył podziękowania na ręce pań z kół.
Uczniowie którzy zajęli pierwsze miejsca otrzymali dyplomy i piękne wydanie. Wycinały żółte i czerwone koła z których tworzyły wzór na swojej pisance. " z mitologią za pan brat" Uczestnicy konkursu wykazali się znajomością treści. a pozostałe osoby otrzymają dyplomy podziękowania za udział w konkursie.
  • Pan Mieczysław przy wyhodowanym przez siebie krzewie kawy. Kołobrzeg ma zaledwie jeden żłobek, który może przyjąć 85 dzieci. Czyn owego pioniera został szeroko nagłośniony w całym Związku Radzieckim jako wzór do naśladowania. Choć nie mają dyplomów uczelni artystycznych tworzą prawdziwe arcydzieła.
  • Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło także upominków od starszych. w tym miejscu należą się podziękowania za szczególne zaangażowanie w pomoc. Przy betlejemskim żłobku w kościele p. w. n. n. m. p w Krasnobrodzie. Duży udział w organizację imprezy wniósł radny wsi Zielone pan Stanisław Mazur.
  • Strona Główna ˇ Wzory dokumentów ˇ Regulaminy, instrukcje, wytyczne ˇ Akty prawne ˇ. Otrzymała dyplom z podziękowaniem za swoją okupacyjną działalność. Dyplomy dla Gmin odebrali: Pan Lech Komsta– Zastępca Wójta Gminy Abramów.Ps. Wielkie podziękowania i gratulacje dla Łukasza Kłoska za szefowanie. Pan Jezus czeka na każdego. Tak bardzo nas umiłował, że życie Swoje za nas oddał na. Pożarniczej– posiadały na wzór innych wiosek straż przymusową. Niech wyrazem naszej wdzięczności będą okolicznościowe dyplomy i podziękowania.
  • Czy po obejrzeniu reportaży Przedszkole Równa Szanse jest pani (pan). Cieszy się w środowisku uznaniem, którego wyrazem są liczne podziękowania, dyplomy, listy gratulacyjne. w lutym 2008 roku przedszkole zdobyło dyplom i nagrody rzeczowe za. w najstarszej grupie utworzony jest kącik regionalny na wzór izby.
  • Za udział w konkursach i wystawach przedszkole otrzymało liczne dyplomy, podziękowania i nagrody. Pan Prezydent przyjął nas niezwykle serdecznie i ciepło. Nasze przedszkole otrzymało dyplom" Przedszkole przyjazne środowisku" a każde. Wzory dokumentów dołączonych do niniejszej siwz powinny zostać.
  • Sprawie wzoru oferty. Dz. u. Nr 264, poz. 2207), należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, pocztą lub osobiście. Szeń, ogłoszeń, dyplomów, podziękowań, wykonywania zdjęć. Warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa pań-Podziękowania kierujemy do pań z kgw, Rady Rodziców, wszystkich. 500 i 300 zł, wyróżnienia i dyplomy. Warunkiem udziału w konkursie będzie. Działalność Korporacji„ Regalia” i wzory wyrobów porcelanowych i obrusów

. Organizatorzy przewidują nagrody pieniężne oraz dyplomy. Ślubowanie i podziĘkowania. podziĘkowanie z gminy leŚna.

Wzory WNIOSKÓW· linki WWW· kontakt z NAMI· archiwum aktualnoŚci. w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi podziękowania i dyplomy przekazała. Następnie Pan Józef Górny Zastępca Prezydenta Miasta Chełm wręczył dwudziestu jeden. . Aniołów Stróżów. Będziemy się modlić w intencji waszego przedszkola, aby wam Pan Jezus błogosławił. są oni wzorem do naśladowania. a jak ich naśladować? Za obecność Księdza Biskupa i przewodniczenie wspólnej modlitwie podziękowali rodzice. Rodziny uczestniczące w konkursie otrzymały wtedy dyplomy. Mieszkańcy Gminy Mędrzechów, wzorem lat ubiegłych również i w tym roku mieli okazję. Uczniom i ich opiekunom organizatorzy składają gratulacje i podziękowania. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe. Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenie, . Złożył podziękowania właśnie tym osobom. Pan j. Wiśniewski podkreślił. Pomocą przy organizacji imprez sportowych, przygotowywaniu afiszy dyplomów. z„ człowiekiem legendą” wzorem dla młodzieży, patronem„ Orlika” Eugeniusz Czerwiak, pan prezes Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Kieleckiej Feliks. Wszystkim uczestnikom programu zostały wręczone dyplomy oraz drobne. Wzorem roku ubiegłego obdarowaliśmy najlepszego czytelnika szkoły. Dyrekcja szkoły wręczyła dyplomy i listy gratulacyjne dla rodziców w celu podziękowania. W podziękowaniu za przygotowanie uczniów, wręczył dyplomy opiekunom samorządów uczniowskich: Po hymnie państwowym wszystkich powitał Pan Burmistrz.Dyplom dla naszego przedszkola za udział w iv Przeglądzie Form. Podziękowania za udział w i Międzyprzedszkolnym Rodzinnym. Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonał pan Waldemar Achramowicz marszałek województwa kujawsko-pomorskiego. Chmury" dzieci będą rysowały linie ukośne i pionowe, według wzoru.Li również słowa podziękowania dla panów Jacka Pilcha z. Nadleœ nictwa Bielsko i Stefana Gonciarskiego. Licznoœ ciowe dyplomy i nagrody. Atrakcją półkolonii był wspól-ła z tłumaczenia wzorów niemieckich, wczeœ niejszych wzorów.


Podziękowania i dyplomy przyjęło kilkunastu pracowników socjalnych Miejskiego. a wszystkim zwycięzcą i wyróżnionym Zastępca Prezydenta Miasta Pan Ryszard. Wzory wniosków można pobrać ze strony internetowej mops w zakładce.

Serdeczne podziękowania dla małych artystów oraz ich opiekunek za miłe i. w załączniku dołączamy regulamin konkursu oraz wzór karty zgłoszeniowej uczestnika. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone podczas finału akcji„ z książką.

Polecamy: ręcznie robione zaproszenia, podziękowania, dyplomy, wypisywanie wybraną czcionką. Trening modelujący, Kardio, Gimnastyka dla Pań dojrzałych, Joga. Własny wzór, szatki do chrztu, loga, haft na pościeli i ubraniach itp.
. Składamy serdecznie podziękowania firmie abc Zdzisław Bonkowski z Kościerzyny. Na podsumowaniu był również obecny przedstawiciel Kapituły Pan Jacek Różycki. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymają drobne upominki i dyplomy. Liczymy, że wzorem ubiegłych lat, jednym z efektów akcji. Najlepsi sportowcy otrzymali podziękowania, dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pod Ratuszem przy Żłóbku można było wraz z Mikołajem zrobić pamiątkowe. w tym wzorów wniosków, ankiet i zaświadczeń, oraz szczegółowych warunków i. Za swą pracę i zaangażowanie Pan Dariusz Skiba otrzymał dyplom uznania.Wszystkie drużyny otrzymały za udział w rozgrywkach: dyplomy, puchary. Szczególne Podziękowania od organizatorów za zaangażowanie i popieranie inicjatyw promujących sport i piłkę nożną otrzymali: Pan Jerzy Mikulski Burmistrz Wołomina. Uczniowski Klub Sportowy" Wawa Sport" wzorem poprzedniego ro.Nia, dlatego we wzorze wniosku o przy-znanie świadczenia pomocy materialnej. Weronika Hinz odczytała podziękowania od dzieci, o treści: „ My dzieci z Sołectwa. Trzy nagrody i dyplomy za konkurs„ z ortografią za pan brat”2, podziĘkowanie Wzór p-1 opk. 10szt. 12. 30. 3, okŁadka na dyplom z napisem zielony, 6. 15. 4, okŁadka na dyplom z napisem granat, 6. 15. Odbył również studia z zakresu archiwistyki i uzyskał dyplom. Składamy gorące podziękowania na ręce Dyrektora szkoły i grona. Wszystkie bardzo kolorowe, wykonane w fantazyjne wzory wzbijały. Pan Kustosz powitał wszystkich i zaprosił na grilowanie i wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu.
Jak co roku uhonorowano i wręczono dyplomy i upominki najlepszym. Najlepsze placówki odebrały podziękowania i nagrody, z rąk Zastępcy Prezydenta Szczecina. Była popisowa składanka w wykonaniu dziewczyn z pracowni tanecznej. Wzory można pobrać z naszej strony (edukacja morska-druki do pobrania-zał.Pan Przemek jest dzielnicowym w Kaźmierzu i przybył do przedszkola na zaproszenie pani dyrektor. Prace powinny być podpisane czytelnie na odwrocie wg wzoru: Przedszkolacy otrzymali pisemne podziękowanie i całą torbę słodyczy-w. w dowód uznania dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom wręczony przez Wójta.Niżej wzór ankiety, którą można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Bobolicach do sekretariatu lub do pokoju nr 21. Jolanta Stępień złożyła dyplom z podziękowaniami. Wykonała piękną laurkę dla Panów ze środowiskowego.Chodzi też o podziękowanie w tym dniu za odwagę ks. Popiełuszki. Wzór. Byłby ludzki pogrzeb, świeczka i wieczne odpoczywanie, jak Pan Bóg przykazał.Dyplomy oraz nagrody rzeczowe wędkarską w gminie Postomino dla 3. Dominika dankowska. Siedem wzorów: tulipana małego i dużego, wianek kaszubski, gałązkę. Podziękowania dla pań, które zajmowały się stroną kuchenną oraz dla.Na otwarciu obecny był dyrektor hajnowskiego liceum, Pan Eugeniusz Saczko. „ Święty Hiob Poczajowski– wzór życia i przewodnik duchowy” Dzięki ofiarności też licznych sponsorów laureaci otrzymali dyplomy oraz wspaniałe nagrody. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do sponsorów, dzięki którym. Były dyplomy i podziękowania oraz nagrody pieniężne i rze-wzór izby regionalnej. w Dmininie przed budynkiem biblioteki przywitała nas. Towarzyszył nam Pan wójt. Co jest godne podkreślenia, że pomimo wielu waż-. Wszystkim rodzicom i dzieciom składamy serdeczne podziękowania za. 12 października odwiedził nasze przedszkole ktoś, kto na temat pszczół i miodu wie wszystko: Pan Pszczelarz. Oraz dyplomy na których dzieci odbiły swoje rączki. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały koszyczki wg wzoru lub.
Potem powędrował w towarzystwie pań dyrektor na najwyższe piętro do młodszych klas. Pani dyrektor podziękowała małym wykonawcom wręczając dyplomy. Papież Polak jest dla wszystkich wzorem godnym podziwu i naśladowania.
W podziękowaniu dzieci podarowały panom pamiątkowe dyplomy" Przyjaciół Przedszkola" Pan Tomasz Erlichowski czytał bajki dzieciom podczas" nocy w PRZEDSZKOLU" Wzorem lat minionych na terenie Zespołu Szkół im.Pan Feliks Sikora za swą twórczość otrzymał wiele nagród, dyplomów, odznaczeń. Przyjacielem, który umili czas wolny: Będzie wzorem pięknego. Chcielibyśmy również podziękować Państwu Malinowskim z Piekarni w Szemudzie, którzy. Nie miałem sumienia zostawiać go samego-wspomina pan Mariusz. Dużo i chętnie opowiadał o tacie, który był dla niego wzorem i autorytetem. Który za swoją postawę otrzymał nawet dyplom uznania i podziękowania.. Opatrzona metryczką napisaną komputerowo, umieszczoną na odwrocie pracy, według następującego wzoru: Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i wyróżnienia, natomiast placówki biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy uczestnictwa. Podziękowanie dla szkoły w Gubinie· Nagroda dla Polskiego Komitetu omep.Na podsumowani i zakończenie Tygodnia Uśmiechu dzieci otrzymały dyplomy Wesołego Przedszkolaka. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom i wychowawczyniom grup. Po tym krótkim wstępie pan leśniczy opowiedział dzieciom o przygotowaniach. a także używania liczb i rozpoznawania wzorów abstrakcyjnych.Poznaliśmy także tradycyjne wzory kaszubskie, które są używane do zdobienia naczyń, strojów ludowych. Natomiast dla wszystkich Pań-były te z wstążeczkami złotymi. Choinki z szyszek i sosnowych gałązek, żłobek z łupiny włoskiego orzecha. Dostaliśmy wspaniałe upominki, dyplomy, kwiaty i życzenia.Następnie nauczycielki wręczyły swoim wychowankom pamiątkowe dyplomy oraz rożki. Uczestniczyły także w lekcji w-f, którą prowadził pan Norbert Myszkowski. Przy symbolicznym żłóbku zasiedli nasi najstarsi wychowankowie w. w ramach podziękowania przedszkolaki wręczyły Panu Policjantowi na pamiątkę laurkę.Informujemy, że wzorem lat ubiegłych, na dzień 06 grudnia 2006r. Swoją. Podziękowania w formie dyplomu otrzymał także Burmistrz Miasta jako organ.Pakiet obejmuje 20 szt. Dyplomów dowolnie mieszanych. wzory dyplomÓw format a4. Podziękowania rodzicom. Praca ucznia. Puchar. Sport. Sport bis.
Pan weterynarz opowiedział nam o swojej pracy i pokazał rutynowe czynności przy oględzinach. Szopkę Betlejemską” oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów. Naszej uroczystości, z całego serca składamy serdeczne podziękowania. Świąteczny Kiermasz Wzorem lat ubiegłych, w tygodniu poprzedzającym Święta.
Cji udzielają Prezesi i naczelnicy osp oraz pan Wojtek Kaspe-potraw Koła Gospodyń otrzymały dyplomy za udział w. Wzory wniosków zgłaszających uczestnictwo w Pro-Szczególne podziękowania kieruję dla naszej dyrektor sp p.Gorące podziękowania należą się nauczycielom i. Serdeczne podziękowania dla Panów: Bartczak. Wszyscy czołowi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy. Nowe wzory i kolory, panele firm Classen, Kronopol, Francuskie.Pan Prezydent wręczył także nominacje na kolejne kadencje dyrektorom. a także 2 dyrektorom podziękował za dotychczasową pracę. Dyplomów odbył się 18. 05. 2007 r. w Zespole Szkół nr 1 w Oświęcimiu, ul. Podczas zapisów uczniów do gimnazjów z terenu Oświęcimia obowiązuje ujednolicony wzór podania.Następnie Pan Dyrektor podziękował wszystkim pracownikom szkoły. Matki Bożej z Dzieciątkiem, na wzór tej, która jest w holu naszej szkoły. Dożynki. Dzieci w podzięce otrzymałyod pana Wójta pamiątkowy dyplom i kosz ze słodyczami.